Gminna Orkiestra Dęta przy OSP w Czajkowie
Gmina Czajków
KALENDARIUM MUZYCZNE
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Menu
Dołącz do Nas na Facebooku
V Orkiestrowa Akcja Krwiodawstwa w Czajkowie
 

18 kwietnia 2021 r. w Domu Kultury w Czajkowie odbyła się piąta edycja Orkiestrowej Akcji Krwiodawstwa.

Podczas tegorocznej akcji zarejestrowało się 39 krwiodawców, którzy wyrazili chęć podzielenia się krwią. 32 osób zostało faktycznymi dawcami. Łącznie zebrano 14,45 litra krwi.

Wydarzenie zorganizowano i przeprowadzono przy udziale ekipy Terenowego Oddziału Regionalnego Centrum Krwiodawstwa w Ostrzeszowie.

Tegorocznym partnerem wydarzenia był samorząd Gminy Czajków, który ufundował gadżety dla krwiodawców. Muzycy orkiestry dętej w Czajkowie obdarowali krwiodawców pysznym ciastem własnego wypieku.

Dziękujemy Wszystkim, którzy przyczynili się do pozyskania blisko 15 litrów bezcennego daru życia. Czas, w którym się obecnie znajdujemy powoduje znaczne niedobory w bankach krwi, dlatego tak ważnym jest abyśmy uczestniczyli w tego typu wydarzeniach. Dziękujmy Gminie Czajków za objęcie patronatem wydarzenia oraz za ufundowanie drobnych upominków dla krwiodawców.

Orkiestrowa Akcja Krwiodawstwa jest jedną z inicjatyw społecznych jakie podejmują muzycy Gminnej Orkiestry Dętej przy OSP w Czajkowie. Podczas pięciu edycji akcji krwiodawstwa 164 osoby oddały swoją krew co daje łączny wynik blisko 74 litry życiodajnego płynu.

Dziękujemy Wszystkim, dzięki którym udało się zorganizować kolejną edycje Orkiestrowej Akcji Krwiodawstwa.


Do zobaczenia w przyszłym roku:)

Tekst: M.H.

Zdjęcia: Orkiestra Czajków


Dołącz do Nas na Facebooku

Wszystkie prawa zastrzeżone dla Gminna Orkiestra Dęta przy OSP w Czajkowie © 2022

Projekt i wykonanie ideaCode

Ta strona internetowa używa ciasteczek (cookies). Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z tych plików.