Gminna Orkiestra Dęta przy OSP w Czajkowie
Gmina Czajków
KALENDARIUM MUZYCZNE
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Menu
Dołącz do Nas na Facebooku
Festiwal na Końcu Świata
 

W minioną niedzielę 27 września wzięliśmy udział w Festiwalu na Końcu Świata.

Tegoroczne Smaki Jesieni na Końcu Świata miały wymiar kulinarno-sportowo-kulturalny. Pyszne regionalne potrawy przygotowały Panie z jedenastu Kół Gospodyń Wiejskich Gminy Kraszewice. Na wiejskich stołach zagościły potrawy mięsne, przetwory z warzyw i owoców jak również słynne regionalne napitki:)

Smakom Jesieni towarzyszyły również wydarzenia sportowe. Po raz kolejny na Końcu Świata odbył się marsz Nordic Walking oraz bieg na 5 km wokół Stawu Łoza.

Ucztę muzyczną towarzyszącą uczestnikom przez cały czas trwania imprezy rozpoczął koncert Gminnej Orkiestry Dętej przy OSP w Czajkowie pod batutą Krzysztofa Sowy. Na scenie wystąpili również Rogaszanie, Kapela znad Baryczy i Kobylogórzanie.

Prawdziwa wisienką na torcie niedzielnego wydarzenia był występ zespołu POGWIZDANI z Łącka. Koncert przyciągnął na Koniec Świata prawdziwe tłumy publiczności.

W wydarzeniu wzięli udział między innymi: Wicemarszałek Województwa Wielkopolskiego Krzysztof Grabowski, Andrzej Pichet Radny Województwa Wielkopolskiego, Jan Adam Kłysz Przewodniczący Rady Powiatu Kaliskiego i wielu znamienitych gości.

Dziękujemy Wójtowi Gminy Kraszewice Konradowi Kuświkowi i całemu sztabowi organizacyjnemu za zaproszenie na tak wspaniałe wydarzenie!Tekst: M.H.

Zdjęcia: Wiktoria Koprowska, Magdalena Haręża

Dołącz do Nas na Facebooku

Wszystkie prawa zastrzeżone dla Gminna Orkiestra Dęta przy OSP w Czajkowie © 2021

Projekt i wykonanie ideaCode

Ta strona internetowa używa ciasteczek (cookies). Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z tych plików.