Gminna Orkiestra Dęta przy OSP w Czajkowie
Gmina Czajków
KALENDARIUM MUZYCZNE
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Menu
Dołącz do Nas na Facebooku
Dni Twardogóry 2017
 

3 czerwca nasza orkiestra wraz z mażoretkami odwiedziła Twardogórę(powiat oleśnicki).

Tegoroczny IX Festiwal Orkiestr Dętych w Twardogórze odbył się w ramach Dni Twardogóry. Muzycy trzech orkiestr spotkali się na rynku aby uroczyście przemaszerować ulicami miasta. Prezentacje sceniczne poprzedziło wspólne wykonanie marsza Północny Stok. Na scenie jako pierwsza zaprezentowała się Reprezentacyjna Orkiestra Dęta Gminnego-Ośrodka Kultury i Sportu w Białej. Jako druga wystąpiła Gminna Orkiestra Dęta przy OSP w Czajkowie. Zarówno w marszu jak i podczas koncertu muzykom towarzyszyły mażoretki młodszej i starszej grupy. W repertuarze oprócz utworów marszowych pojawiły się przeboje muzyki rozrywkowej. Publiczność nagrodziła nas ogromnymi brawami. Jednak największe owacje zebrały nasze najmłodsze mażoretki.

Podczas koncertu swoje umiejętności zaprezentowali również muzycy Miejsko-Gminnej Orkiestry Dętej przy OSP w Skalmierzycach oraz Młodzieżowej Orkiestry Dętej z Łowkowic.

Organizatorzy podczas Dni Twardogóry przygotowali wiele atrakcji między innymi wesołe miasteczko z czego nie mogli nie skorzystać muzycy naszej orkiestry.


Zdjęcia: Karolina Mleczko

Tekst: M.H.


Dołącz do Nas na Facebooku

Wszystkie prawa zastrzeżone dla Gminna Orkiestra Dęta przy OSP w Czajkowie © 2019

Projekt i wykonanie ideaCode

Ta strona internetowa używa ciasteczek (cookies). Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z tych plików.